Od 12-08-2009 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

W grudniu 1987 roku na bazie pracowników pionów technicznych METALPLAST w Bielsku-Białej powstało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe REMBUD Sp. z o.o., jako firma prywatna działająca na terenie całego kraju, dysponująca własnym zapleczem produkcyjnym i montażowym oraz doświadczonym i sprawdzonym personelem o wysokich kwalifikacjach w branży produkcji i montażu aluminiowej stolarki budowlanej.

 

W grudniu 1987 roku na bazie pracowników pionów technicznych METALPLAST w Bielsku-Białej powstało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe REMBUD Sp. z o.o., jako firma prywatna działająca na terenie całego kraju, dysponująca własnym zapleczem produkcyjnym i montażowym oraz doświadczonym i sprawdzonym personelem o wysokich kwalifikacjach w branży produkcji i montażu aluminiowej stolarki budowlanej.W marcu 2003 roku REMBUD Sp. z o.o. została przekształcona w

Firmę Produkcyjno Usługową REMBUD s.c.Bolesław Dyduch, Jerzy Kozłowski. 

Firma działa w sferze budownictwa, produkuje oraz realizuje dostawy i montaż stolarki aluminiowej dla obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Od początku swojej działalności REMBUD był związany z renomowanymi dostawcami systemów do produkcji stolarki aluminiowej takich firm jak: - METALPLAST / ALUPROF, YAWAL, 

Dostawcami okuć: - WALA, SABINCO, ROTO, GEZE, AKCES, DORMA, CDA, WEKA, ISEO, 

Dostawcami szkła: - GLASSOLUTIONS, AGC, JAK SZKŁO,

Dostawcami automatyki: - GEZE, DORMA, TORMAX

Występujemy jako Wykonawcy bezpośredni lub jako Podwykonawcy firm realizujących obiekty w Generalnym Wykonawstwie.
Firma działa w sferze budownictwa, produkuje oraz realizuje dostawy i montaż stolarki aluminiowej dla obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych.

Back to top